Wysoka wygrana młodych piłkarzy GOSRiT 2000 Luzino w meczu z Akademią Piłkarską Dąbrowa Gdynia

TS
GOSRiT Luzino
Aż 11:1 wygrali młodzi piłkarze GOSRiT 2000 Luzino, którzy występują w lidze juniorów D1. Podopieczni trenera Piotra Jasielskiego pokonali Akademie Piłkarską Dąbrowa Gdynia.

Osłabiony brakiem Mikołaja Bargańskiego, Marcina Kędziory i Mateusza Rosenkranc GOSRiT 2000 przystąpił do rywalizacji z AP Dąbrowa Gdynia. Od pierwszego gwizdka zawodnicy na czele z kapitanem Adrianem Czarneckim rozpoczęli zdecydowane ataki na bramkę przeciwnika.Przyniosło to skutek w postaci 2 bramek strzelonych przez Jakuba Domskiego i Marka Sielawy. Obie bramki padły po uderzeniach z lewej nogi.

- Tej słabszej, a więc efekt treningu miał przełożenie na mecz - podkreśla Piotr Jasielski, szkoleniowiec luzinian.

Do przerwy udało się pokonać bramkarza 8 razy. Drugie 30 minut zdecydowanie słabsze w wykonaniu GOSRiT-u, w której to Luzino straciło gola.

- Podsumowując mecz na pewno cieszy dobra skuteczność i bramki obrońców po ofensywnych wejściach braci Czarneckich oraz kolejna bramka Jakuba Domskiego z rzutu wolnego - ocenia Jasielski. - Natomiast gorzej prezentowaliśmy się pod względem utrzymania piłki co było atutem w poprzednich spotkaniach.

GOSRiT: Dominik Kożyczkowski - Mikołaj Bilicki, Adrian Czarnecki, Adrian Pielowski- Jakub Dragan, Dominik Owczarzak, Dawid Gurski, Jakub Domski- Marek Sielawa oraz Kevin Czarnecki, Mateusz Stenka, Sebastian Pikron, Bartek Bonk, Patryk Pajd

Bramki dla GOSRiT: Marek Sielawa( 2 gole), Dawid Gurski (2 gole), Adrian Czarnecki (2 gole), Kevin Czarnecki (2 gole), Jakub Domski (2 gole) oraz Jakub Dragan.