Wysoka wygrana Tytanów Wejherowo ze Szczypiorniakiem Olsztyn [ZDJĘCIA]

AB
Tytani Wejherowo rozgromili Szczypiorniaka Olsztyn 34:18. Sobotni mecz niemal od pierwszej do ostatniej minuty przebiegał pod dyktando gospodarzy.

Tytani Wejherowo odnieśli pewne i wysokie zwycięstwo nad Szczypiorniakiem Olsztyn 34:18 (13:9).

Jedynie początek meczu był w miarę wyrównany. W pierwszych minutach to goście postraszyli Tytanów, strzelając im 2 gole. Gospodarze szybko jednak odrobili straty, a w 12 minucie wyszli na prowadzenie 5:3. Do końca pierwszej połowy systematycznie powiększali swoją przewagę i w 28 minucie było już 13:7. W dwóch ostatnich minutach pierwszej połowy goście zdołali jeszcze odpowiedzieć dwoma bramkami i do przerwy było 13:9 dla Tytanów.

Druga połowa natomiast już zdecydowanie należała do piłkarzy ręcznych z Wejherowa. W 36. minucie było już 19:9. 10-bramkowa przewaga kompletnie podcięła skrzydła gościom, którzy już do końca meczu nie byli w stanie nawiązać równej walki ze znakomicie grającymi tego wieczoru Tytanami. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 34:18.

Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 34:18 (13:9)**Tytani**: Bartoś, Grabowski, Jankowski, Jurkiewicz, Kierat, Koss, Kudełka, Nowosad, Przymanowski, Sałata, Szreder, Turek, Warmbier, Wicki, Wicon, Zwolakiewicz