Gryf Wejherowo rozgromił KS Chwaszczyno 7:1!

Gryf Wejherowo rozgromił KS Chwaszczyno 7:1. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Krzysztof Rzepa.

Osiem bramek w spotkaniu 18. kolejki pomiędzy Gryfem Wejherowo a KS Chwaszczyno zobaczyli kibice, którzy w niedzielne popołudnie postanowili przyjść na wejherowskie Wzgórze Wolności.

Już w 10 min. wynik meczu otworzył Paweł Brzuzy. Połowę boiska lewym skrzydłem z piłką przebiegł Krzysztof Rzepa. W polu karnym dostrzegł Pawła Brzuzego, a ten pewnie strzelił obok prawego słupka.

Strzelec gola zrewanżował się Rzepie za asystę i w 25 min. podał do pomocnika żółto-czarnych, który końcem buta po ziemi strzelił obok interweniującego golkipera Chwaszczyna.

Pozostałe bramki padły w drugiej części spotkania. W 54 min. uderzeniem z linii pola karnego na 3:0 podwyższył Krzysztof Wicki. Około 10 min. później na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gicewicz.

W 77 min. ponownie autorem gola był Rzepa po asyście Maksymiliana Kennera. Piłkarzom z Chwaszczyna udało się strzelić honorową bramkę w 86 min. Dzięki uderzeniu z dystansu Konrada Szerszenie. Strzał był nie do obrony.

Minutę przed końcem regulaminowych 90 min. Bramkarza Chwaszczyna przelobował Krzysztof Rzepa. A wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Grzegorz Gicewicz. Bramka padła po dwójkowe akcji Piotra Kołca z "Gicą".

Z 37. pkt. Gryf Wejherowo przewodzi w tabeli III-ligi "bałtyckiej". W kolejnym meczu na wyjeździe gryfici zmierzą się z Kaszubią Kościerzyna.