Jan Tatarowicz z gminy Luzino został zwycięzcą Ninja Run w Zielonej Górze! Zobaczcie w jakim stylu pokona tor przeszkód |WIDEO

Jan Tatarowicz pochodzący z Milwina w gminie Luzino został zwycięzcą w rywalizacji mężczyzn podczas zawodów Ninja Run w Zielonej Górze. Finałowy tor przeszkód pokonał w czasie 24 sekund!

Ruchome deski, obrotowe talerze, czy lina, na którą uczestnicy musieli wspiąć się na końcu toru - to przeszkody z jakimi musieli zmierzyć się uczestnicy zawodów Ninja Run w Zielonej Górze, który zorganizowano w dniach 13-14 sierpnia. W zmaganiach wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z całej Polski, ale również z zagranicy - z Niemiec, Czech oraz Litwy. Wśród startujących znalazł się pochodzący z Milwina w gminie Luzino Jan Tatarowicz.

Tatarowicz, na co dzień trenujący kalistenikę, swój start zakończył sukcesem. Zwyciężył w zaciętej męskiej rywalizacji. Tor finałowy pokonał w czasie 24 sekund. Poniżej filmik z eliminacji. W tym przypadku na jego pokonanie potrzebował ponad 34 sekund.

Dodajmy, że Tatarowicz swoich sił próbował też m.in. Ninja Warrior Polska. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. W jednej z edycji doszedł do ścisłego finału.

Na co dzień Jan Tatarowicz jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Jest także absolwentem I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani