Porażka Gryfa Wejherowo w 3. kolejce III ligi z KS Chwaszczyno 0:2

Porażka Gryfa Wejherowo w 3. kolejce III ligi z KS Chwaszczyno 0:2. Samobójcze trafienie zaliczył Przemysław Kostuch.

3. kolejka spotkań III ligi "bałtyckiej" skonfrontowała ze sobą KS Chwaszczyno z Gryfem Wejherowo. Niestety, podopieczni trenera Tomasza Kotwicy w wyjazdowym meczu przegrali 0:2.

Pierwsza bramka dla Chwaszczyna padła w 52 min. po błędzie obrońców Gryfa. Po długim zagraniu z własnej połowy za plecy defensorów wejherowian piłkę przejął Łukasz Czerwionka i w sytuacji sam na sam nie dał szans Wiesławowi Ferze.

20 minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Po rzucie wolnym dla Chwaszczyna futbolówkę do własnej bramki wpakował Przemysław Kostuch.

KS Chwaszczyno - Gryf Wejherowo 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 - Łukasz Czerwionka (52), 2:0 - Przemysław Kostuch (72 - samobój)
KS Chwaszczyno: Grubba - Saczewski, Zbrzyzny, Cegłowski, Nałęcz - Radoń, Kuss, Beyl, Czerwionka, Giziński - Piotrowski
Gryf: W.Ferra - S.Kowalski, P.Kostuch, M.Skwiercz, M.Osłowski - P.Szlas, P.Kołc, J.Wicon (S.Ilanz), G.Gicewicz - M.Fierka, K.Wicki (K.Rzepa)