Na zakończenie sezonu 2013/2014 Gryf Wejherowo uległ Błękitnym Stargard Szczeciński 1:2 [ZDJĘCIA]

Na zakończenie sezonu 2013/2014 Gryf Wejherowo uległ Błękitnym Stargard Szczeciński 1:2. Od przyszłego sezonu żółto-czarni walczyć będą na trzecioligowych boiskach.

W 34. kolejce II ligi zachodniej Gryf Wejherowo na Wzgórzu Wolności podejmował beniaminka Błękitnych Stargard Szczeciński. Wejherowski team od początku meczu wydawał się być mało skoncentrowany i już po 12 minutach Gryf przegrywał 0:2. Najpierw w 8 minucie wynik spotkania otworzył Sebastian Inczewski, a cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Jarosław Piskorz. Po rzucie rożnym obrońcy żółto-czarnych wybili futbolówkę na przedpole. Tam piłkę przejął Piskorz i kapitalnym strzałem pokonał Wiesława Ferrę.

Honorowego gola w końcówce spotkania dla wejherowian zdobył Rafał Siemaszko, który wykorzystał błąd defensorów i bramkarza Błękitnych.

Sezon 2013/2014 Gryf Wejherowo z dorobkiem 45 punktów zakończył na 11 miejscu. W związku z reformą II ligi na tym szczeblu rozgrywek utrzymują się zespoły z pierwszych ośmiu miejsc zarówno w lidze zachodniej jak i wschodniej.

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 - Sebastian Inczewski (8), 0:2 - Jarosław Piskorz (12), 1:2 - Rafał Siemaszko (84)
Gryf: Ferra (46 Szlaga) - Kowalski, Kostuch, Skwiercz, Brzuzy (59 Felisiak) - Szymański, Osłowski - Dąbrowski (76 Miszka), Pietroń, Stefanowicz - Siemaszko
Błękitni: Ufnal - Kosakiewicz, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk - Więcek, Poczobut, Gutowski (17 Flis), Fadecki (71 Wojtasiak) - Inczewski(62 Gajda), Piskorz (67 Zdunek)