W derbach ziemi wejherowskiej Dragon Bojano lepszy od LKS "Latarnika" Choczewo |ZDJĘCIA, VIDEO

Trzy bramki padły w derbach ziemi wejherowskiej w A-klasowym spotkaniu pomiędzy LKS "Latarnik" Choczewo, a Dragon Bojano. Lepsza okazała się ekipa z gminy Szemud, która pokonała choczewski zespół 2:1.

Mecz 5. kolejki spotkań A-klasy bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. W 22 minucie na prowadzenie LKS "Latarnika" Choczewo wyprowadził Daniel Selonke. Dragon Bojano wyrównał osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Na listę strzelców wpisał się Grzegorz Sikorski. Gola na wagę trzech punktów dla Dragona zdobył w 88 minucie Damian Przychocki.

LKS "Latarnik" Choczewo - Dragon Bojano 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 - Daniel Selonke (22), 1:1 - Grzegorz Sikorski (53), 1:2 - Damian Przychocki (88)
Latarnik: Bach - Wittbrodt, Zelewski (88 Rutkowski), Pionke, Brzeski (58 Koń), Szylke, Selonke, Kuberski, Mallek, Styn, K. Obrzut
Dragon: Labuda - Biszto, Groen, Józefczak (46 Nagel), Król, Langowski (80 Potrykus), Przychocki, J. Sikora, W. Sikora (46 Sendecki), Sikorski, Żmijewski (84 Szukalski)